Kurulduğumuz günden beri komşularımızın her zaman güvende ve huzurlu bir hayat geçirmelerini hedefleyen kuruluşumuz, asla eksilmeyen ilgi ve heyecan ile uzun yıllardır yaşam alanlarımızın doğru yönetilmesini sağlıyor.

Tarihçemiz

20.12.2010 tarihinde faaliyete geçen Hayat Site Yönetim Hizmetleri ‘nin kuruluş gayesi; finansman yatırım payları yüksek, elit yaşam standartları sunmayı amaçlayan ve insanların sosyalleşmelerine katkı veren sosyal donatılı Arven Yapı A.Ş. sitelerinin dinamik şekilde devamlılıklarının sağlanması ve bu sayede sosyal yaşamın canlanmasına katkı vermek olarak belirlenmiştir.

Kat Mülkiyeti Kanununa hakim kadromuzla düzen ve resmiyetten asla taviz vermeyen çalışanlarımız sakinlere huzurlu bir yaşam sunmanın çabası içindedirler.

Yapılan çalışmalar halkımız tarafından takdirle karşılanmış ve Arven Yapı End. A.Ş. imalatı dışındaki konutlardan da yönetimle ilgili talepler gelmeye başlamıştır. Gelen talepler değerlendirilmiş ve gerekli hazırlıklar yapılarak 01 Mayıs 2015 tarihinden itibaren ilimizde bulunan tüm konutlara yönetim hizmeti verilmeye başlanmıştır.

Hayırlı olması dileklerimizle.

  Usta Talep Edin